Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Extraliga RPM spoje Praha

Další roční extraligy RPM SPOJE PRAHA proběhne v prosinci letošního roku. Přijďte nás navšítvit.

 


Extraliga 2021

V extralize jsme obhájili loňské umístění

    Letošní ročník začal 12.prosince, náš tým odehrál své předkolo a základní skupinu v hale TK Sparty Praha, v pražské Stromovce. V předkole byl soupeřem výběr Severočeské Tenisové. Stejně jako náš tým, tak i soupeři ze severu vsadili na své hráče a neměli žádné zahraniční posily. Bylo vidět, že náš tým je ten zkušenější. Ačkoliv některé zápasy měly vyrovnaný průběh, všechny se překlopily na naši stranu a po výhře 8:0 jsme se mohli těšit na pražské soupeře, na I.ČLTK Praha a domácí Spartu.

    Po odpočinkovém dni se proti našim tenistům postavili ti z pražské Štvanice. Ta o den dříve prohrála derby se Spartou. Tým ČLTK bojoval s početnou marodkou, ale povolaný náhradník Lukáš Velík získal úvodní bod, když si poradil s Jirkou Jeníčkem. V třísetové bitvě se nedařilo ani Jesice Malečkové, když po obratu v prvním setu druhý a třetí proti mladé Bartůňkové nezvládla. Výkon Ekateriny Alexandrové proti Tereze Martincové byl žalostný. Za tým se bojuje jinak, to by vítězka BJK Cupu mohla vědět. Chyběl kousek, aby Duda zdolal Šátrala, ale dvojchyba za stavu 4:5 v tiebreaku třetí sady byla velmi laciná. Vítězně ze svých duelů vzešli Matěj Vocel, pokořil Paulsona, a také Petr Nouza, který si vyšlápnul na 116. hráče světa Norberta Gomboše. Stav 2:4 po dvouhrách nebyl beznadějný, ale Štvanice nenechala nic náhodě, do čtyřhry nasadil kapitán Vaníček Terezu Martincovou s Markétou Vondroušovou, a to na naší dvojici Malečkovou s Vlčkovou byl neřešitelný úkol.

    Proti domácí Spartě dostaly v dívkách důvěru Andrea Nová a Karolína Vlčková. Ačkoliv zásadní výsledek neurvaly, byly to pro ně cenné zkušenosti. Stejně tak i pro ostatní, kteří nevyšli z duelu vítězně, jediným byl Matěj Vocel, který vyhrál nad Vrbenským 2:0 na sety. Po dvou prohrách ve skupině jsme tak obsadili dělené páté místo, což nás opět zařazuje do předkola na příští sezonu. Děkuji všem členům týmům za tuto reprezentaci!


PARTNEŘI

Adresa

Na Balkáně 990/21A
Praha 3, 130 00

Telefon

RECEPCE
+420-737 303 003

Sociální sítě

© Copyright 2022 Tenisový areál TJ Spoje - All Rights Reserved
Nastavení sledování Cookies